Sprzątanie mieszkań pod wynajem

Kompleksowe sprzątanie pod wynajem

Sprzątanie mieszkań pod wynajem to jedna z usług oferowanych przez naszą firme. W zależności od potrzeb może to być usługa jednorazowa lub usługa stała. Czasem osoba prywatna posiada kilka mieszkań do wynajęcia i potrzebuje od czasu do czasu skorzystać z takiej możliwości, kiedy zmieniają się lokatorzy. Kiedy indziej, to firma jest zleceniodawcą.

Co może obejmować sprzątanie mieszkań pod wynajem? Zwykle wszystko zależy od potrzeb klienta. Na ogół, potrzebne są gruntowne porządki. Mieści się w nich sprzątanie łazienek, czyszczenie aneksów kuchennych, odkurzanie dywanów (czasem też pranie i czyszczenie dywanów), odkurzanie wykładzin dywanowych, pranie pościeli i ręczników (suszenie pościeli), a także mycie okien. Czasem mieszkanie pozostawione jest w fatalnym stanie i wtedy skorzystanie z pomocy firmy sprzątającej jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Sprzątanie mieszkań pod wynajem Kraków, Wieliczka

sprzątanie mieszkań pod wynajem

Oczywiście takie usługi mają różną cenę w zależności od miasta. Nasza firma sprzątająca dostosowuje się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Jeśli ktoś chce mniej gruntownie przygotować mieszkanie, to rzecz jasna jest to możliwe i z pewnością, będzie mniej kosztować.

Zatrudnienie firmy ma tę przewagę nad zatrudnianiem pań sprzątających prywatnie, że porządki przeprowadzane są zazwyczaj przez kilka osób, co znacznie przyśpiesza czas pracy i oczywiście nie trzeba martwić się o środki czystości. Dzięki temu już po kilku godzinach można spokojnie pokazywać mieszkanie ewentualnym najemcom.

W dobie eko jedzenia, eko tkanin, eko wszystkiego, czasem zleceniodawca może chcieć, żeby także sprzątanie odbyło się przy użyciu ekologicznych środków. To też nie stanowi dziś problemu. Fabryka Błysku specjalizuje się również i w takim sprzątaniu. Dzięki temu mieszkanie może być doskonałym także dla alergików, którzy mogą być bardzo wyczuleni na środki chemiczne i zapachy. A zatem warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, żeby dobrze przygotować mieszkanie pod wynajem.