Sprzątanie Wieliczka

Czysty dom, w którym wszystko ma swoje miejsce to marzenie każdej pani domu. Jednak w dzisiejszych czasach coraz trudniej połączyć pracę zawodową, z życiem rodzinnym, towarzyskim i dodatkowo sprzątaniem. Zdarza się, że wracamy do domu po ciężkim dniu w pracy i nie mamy na nic ochoty, a wolną sobotę wolimy przeznaczyć na spędzenie czasu z rodziną, dziećmi czy znajomymi, a nie na sprzątaniu. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniu naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę obejmującą usługi związane ze sprzątaniem w Wieliczce i okolicznych miejscowościach.

Sprzątanie mieszkań, domów, biur i firm w Wieliczce

 

Sprzątaniem na terenie Wieliczki i Krakowa zajmujemy się już od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w branży hotelarskiej w Polsce i za granicą sprawia, że możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. My sprzątamy Twój dom czy mieszkanie, w czasie gdy Ty odpoczywasz.

Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom następujące usługi:

  • kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań,
  • sprzątanie biur,
  • podlewanie kwiatów,
  • mycie okien, framug, parapetów,
  • utrzymywanie czystości w łazienkach, kuchniach, toaletach,
  • mycie podłóg,
  • odkurzanie wykładzin i dywanów,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • wycieranie mebli, biurek, szafek z kurzu,
  • dbanie o czystość w każdym, pomieszczeniu.

Każdej osobie, która jest zainteresowana ofertą jaką jest sprzątanie w Krakowie, możemy zaoferować dokładne i generalne porządki także w nowo wybudowanych domach i obiektach. Na życzenie Klienta możemy również zapewnić sprzątanie po remontach, wymianie instalacji czy malowaniu ścian. Skontaktuj się z nami by zapytać o szczegóły naszej oferty.

Świadcząc usługi związane ze sprzątaniem w Wieliczce i okolicznych miejscowościach wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, między innymi marki Karcher oraz sprawdzone środki czyszczące. W przypadku, gdy któryś z domowników jest uczulony na pewne środki czystości, możemy zaoferować sprzątanie ekologiczne. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że wszystkie pomieszczenia będą dokładnie i bezpiecznie wysprzątane.

Nie masz czasu na posprzątanie swojego domu czy mieszkania? Wolisz ten czas spędzić z rodziną lub znajomymi? A może po prostu nie przepadasz za sprzątaniem? Na każdy z tych problemów możemy Ci pomóc. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się sprzątaniem Twojego domu, mieszkania w Wieliczce czy  sprzątaniem biura. Dowiedz się więcej o naszej firmie sprzątającej w Wieliczce.