Sprzątanie Kraków

Czysty dom w którym panuje porządek to marzenie każdej pani domu. Jednak w dzisiejszych czasach, gdy dużo czasu spędza się w pracy, to chęć sprzątania jest znacznie mniejsza, zwłaszcza jeśli czas wolny wolimy poświęcić na zabawę z dziećmi, rodzinne wyjście czy spędzenie czasu z przyjaciółmi. Jest to jak najbardziej zrozumiałe – każdemu po ciężkim dniu czy tygodniu w pracy należy się odpowiedni relaks i odpoczynek. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też nasza oferta obejmuje między innymi sprzątanie domów czy mieszkań w Krakowie.

Sprzątanie domów, mieszkań i firm w Krakowie

Jeżeli po południu lub w sobotę wolisz spędzić wolny czas z rodziną lub przyjaciółmi, to oferta jaką jest sprzątanie w Krakowie będzie dla Ciebie idealna. Zajmujemy się realizacją zarówno stałych, jak i jednorazowych zleceń, dzięki temu możemy dopasować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań oraz sprzątanie biur:

  • wycieranie kurzu z mebli, szafek, biurek,
  • podlewanie kwiatów,
  • mycie okien parapetów i drzwi,
  • utrzymywanie czystości w łazienkach, toaletach,
  • opróżnianie koszy na śmieci i okresowe mycie,
  • odkurzanie wykładzin i dywanów,
  • mycie powierzchni podłogowych,
  • dbanie o czystość w każdym pomieszczeniu w domu czy w mieszkaniu.

Wszystkim zainteresowanych ofertą jaką jest sprzątanie w Krakowie, możemy zaoferować także dokładne i generalne porządki w nowo wybudowanych domach i obiektach. Zapewniamy również kompleksowe porządki po przeprowadzonych remontach, malowaniu ścian czy wymianie instalacji. Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły naszej oferty.

W pracy wykorzystujemy sprawdzone środki czystości oraz profesjonalny sprzęt, między innymi marki Karcher. W przypadku gdy, któryś z domowników jest uczulony na pewne środki czystości, możemy zaproponować sprzątanie ekologiczne. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że każde pomieszczenie będzie kompleksowo i dokładnie wysprzątane.

Nie masz czasu albo siły na sprzątanie? Wolisz spędzić go z rodziną czy przyjaciółmi? A może po prostu nie lubisz sprzątać? W każdej z tych sytuacji jesteśmy w stanie Ci pomóc. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się posprzątaniem Twojego mieszkania, domu czy biura w Krakowie, ale także sprzątanie biura w Wieliczce i okolicznych miejscowościach.