Mycie okien w Krakowie

Mycie okien to prace, których nie lubi większość ludzi. Wymagają zaangażowania siły, a zdarza się że cały proces trzeba powtarzać, tak aby na szybach nie było smug. Zdajemy sobie sprawę, że jest to jedna z najbardziej znienawidzonych prac, dlatego też oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z oferty jaką jest mycie okien w Krakowie.

Czyszczenie/mycie – okien, witryn w Krakowie, Wieliczce

Czyste i przejrzyste szyby bez żadnych smug są wizytówką każdego domu, biura czy sklepu. Nasza firma oferuje obecnie profesjonalne usługi związane z myciem okien. Zajmujemy się tym już od kilku lat, dzięki czemu dokładnie wiemy jak postępować. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o zarysowania czy inne uszkodzenia okien w czasie ich mycia. Stosujemy bezpieczne metody mycia okien, które nie uszkadzają szyb, uszczelek ani ram.

Obecnie swoje usługi oferujemy:

  • osobom prywatnym (mycie okien w domach, mieszkaniach, apartamentach),
  • firmom (biura, lokale, sklepy).

Oferujemy sprzątanie jednorazowe lub cykliczne – w zależności od zlecenia możemy zajmować się myciem raz w tygodniu, miesiącu bądź w terminach wyznaczonych przez Klienta. Zajmujemy się myciem okien każdego rodzaju: jednostronnie, dwustronnych, aluminiowych, plastikowych, drewnianych.

Koszt usługi jaką jest mycie okien w Krakowie jest uzależniony od ich ilości i powierzchni jaka ma zostać umyta. Dokładna kwota jest uzależniona również od stopnia zabrudzeń czy dostępu do okna.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest mycie okien w Krakowie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą.