Firma sprzątająca

Chcesz zadbać o swój dom lub firmę? Skontaktuj się z nami i zapytaj o Fabrykę Błysku – to profesjonalna firma sprzątająca. Pracujemy na terenie Krakowa i Wieliczki – zajmujemy się myciem okien, podłóg, sprzątaniem mieszkań, firm, banków oraz kościołów. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się czasem wolnym, podczas gdy my zajmiemy się sprzątaniem Twojego domu.

Firma sprzątająca Kraków

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej? Potrzebujesz sprawdzonej ekipy, która zajmie się posprzątaniem Twojego domu czy mieszkania po remoncie, przeprowadzce, a nawet po imprezie? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś.

sprzatanie firm hoteli

Usługi sprzątające na terenie Krakowa i Wieliczki świadczymy już od wielu lat. Zajmujemy się sprzątaniem domów, mieszkań, a także firm i budynków użyteczności publicznej oraz kościołów. Wśród usług, jakie wykonujemy znajduje się:

  • mycie okien,
  • odkurzanie wykładzin,
  • mycie podłóg,
  • ścieranie kurzu,
  • utrzymanie czystości w toaletach i łazienkach,
  • podlewanie kwiatów,
  • sprzątnie balkonów.

Nasza firma powstała na bazie kilkuletnich doświadczeń w branży hotelarskiej w Polsce oraz za granicą. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby Klientów i dostosowujemy ofertę do ich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze tempo życia zabiera coraz więcej czasu – praca i inne obowiązki zajmują tyle czasu, że marnowanie go na dokładne sprzątanie zupełnie traci sens. Jeżeli chcesz wolną sobotę spędzić z rodziną lub przyjaciółmi zamiast poświęcić ją na sprzątanie skontaktuj się z nami.

W pracy kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm, solidność, uczciwość oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu możemy dopasować ofertę do każdego. W czasie pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt (m. in. marki Karcher) oraz sprawdzone i bezpieczne środki czystości. Bez względu na to czy zajmujemy się sprzątaniem małej kawalerki czy dużej firmy zawsze staramy się, by obiekt był posprzątany dokładnie i solidnie – tylko to gwarantuje nam zadowolenie Klienta i ponowne skorzystanie z naszych usług.

Wszystkich zainteresowanych usługami takimi jak: mycie podłóg, mycie okien, sprzątanie biur i mieszkań, sprzątanie mieszkań w Wieliczce, sprzątanie po zakończeniu budowy, remontu czy przeprowadzki, zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszym cennikiem. Dowiedz się także więcej o firmie sprzątającej w Wieliczce.