Czyszczenie większych powierzchni

Jak wiadomo czyszczenie dużych powierzchni wymaga nie tylko dużego wysiłku, ale przede wszystkim czasu. My zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci nie zawsze mają na to czas, ponieważ pracują, realizują się zawodowo i osobiście, a wolny czas wolą poświęcić rodzinie czy realizacji swoich marzeń. Doskonale to rozumiemy. To właśnie z myślą o naszych Klientach wprowadziliśmy usługę jaką jest czyszczenie większych powierzchni.

Duże pomieszczenia takie tak salony, jadalnie, duże sypialnie czy pomieszczenia biurowe (sale konferencyjne, firmowe stołówki) wymagają szczególnej troski, ponieważ mogą stać się naszą wizytówką. Sprzątanie pomieszczeń o dużych powierzchniach wymaga więc nie tylko czasu, ale również odpowiedniego sprzętu.

czyszczenie większych powierzchniKorzystając z nowoczesnego i bezpiecznego dla czyszczonych powierzchni sprzętu zajmujemy się sprzątaniem nie tylko domów i mieszkań, ale również dużych powierzchni. Obecnie pracujemy korzystając z następującego sprzętu czyszczącego:
– Myjka ciśnieniowa HD 5-15C
– Odkurzacz przemysłowy NT35-1
– Parownica SC5
– Myjka do okien WV5 Plus
– Odkurzacz piorący Puzzi10-1

Duże doświadczenie zdobyte w czasie pracy w branży hotelarskiej zarówno w Polsce, jak i za granicą sprawia, że z powodzeniem zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem zarówno powierzchni w domach, jak i firmach czy nawet szkołach. Pracując zawsze kładziemy szczególny nacisk na: solidność i profesjonalizm, uczciwość, dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klienta.

Obecnie nasza oferta obejmuje:
– Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań,
– Sprzątanie biur, siedzib firm, banków, hoteli i innych obiektów publicznych,
– Sprzątanie po zakończeniu budowy, remontu lub wyprowadzce oraz przygotowanie lokalu pod sprzedaż lub wynajem,
– Opieka nad grobami.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest czyszczenie większych powierzchni lub sprzątanie mieszkań zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.